SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

W czym możemy Ci pomóc?
Daj znać, a napiszemy do Ciebie lub zadzwonimy – jak wolisz!

    ODEZWIJ SIĘ DO NAS

    Centrala i magazyn

    Siedziba główna oraz magazyn centralny BERGMEN® znajdują się w Skawinie,
    na terenie Strefy Gospodarczej.

    Godziny pracy:
    Biuro: pon.-pt. 8:00-16:00 (UTC+01:00, CEST)
    Magazyn: pon.-pt. 8:00-16:00 (UTC+01:00, CEST)

    W naszej siedzibie możliwy jest odbiór zamówień złożonych za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego BERGMEN®, po wcześniejszym wyborze tej opcji podczas składania zamówienia.

    Salon sprzedaży – Kraków

    ul. Zakopiańska 85,
    30-418 Kraków, Polska

    +48 12 665 40 50
    +48 690 588 705 – Piotr Kuśnierczyk – Kierownik Salonu Sprzedaży
    piotr@bergmen.pl
    pon.-pt. 7:30-18:30 (UTC+01:00, CEST)
    sob. 9:00-14:00 (UTC+01:00, CEST)

    ul. Zakopiańska 85, 30-418 Kraków, Polska
    +48 12 665 40 50
    +48 690 588 705 – Piotr Kuśnierczyk – Kierownik Salonu Sprzedaży
    piotr@bergmen.pl
    pon.-pt. 7:30-18:30 (UTC+01:00, CEST)

    więcej

    Salon sprzedaży – Warszawa

    ul. W. Przanowskiego 83,
    (Górczewska, róg Przanowskiego, vis a vis Wola Park)
    01-457 Warszawa, Polska

    +48 22 837 85 82
    +48 690 664 370 – Przemysław Tryc – Specjalista ds. sprzedaży
    +48 500 443 186 – Krzysztof Cybulski – Przedstawiciel handlowy
    warszawa@artneon.pl
    pon.-pt. 9:00-17:00 (UTC+01:00, CEST)

    więcej

    IdeaPur - Punkt Franczyzowy

    ul. Waksmundzka 64, Nowy Targ, Polska
    +48 570 105 700 – Paulina Małko
    sklep@ideapur.pl
    pon.-pt. 8:30-16:30 (UTC+01:00, CEST)

    Dział Eksportu

    Joanna Kuźma
    Team Leader
    +48 668 372 698
    joanna.kuzma@bergmen.pl

    Ewelina Antczak
    Export Specialist
    +48 690 588 703
    ewelina@bergmen.pl

    Oleg Krylov
    Export Specialist
    +48 502 344 298
    oleg@bergmen.pl

    Daniel Radzik
    Export Specialist
    +48 519 570 052
    daniel@bergmen.pl

    Aurelian Sienkiewicz
    Team Leader
    +48 508 790 099
    aurelian@bergmen.pl

    Konrad Baszczyk
    Export Specialist
    +48 512 792 496
    konrad@bergmen.pl

    Dawid Pietrasik
    Export Specialist
    +48 690 588 701
    dawid@bergmen.pl

    Michał Jagodziński
    Export Specialist
    +48 503 628 899
    michal@bergmen.pl

    Dział Zakupów

    Sylwia Chodacka
    Kierownik Działu Zakupów
    +48 518 225 771
    sylwia@artneon.pl

    Dział Marketingu

    Piotr Gancarczyk
    Specjalista ds. Marketingu
    +48 502 420 958
    marketing@bergmen.pl

    Logistyka i Transport

    Kontrola Jakości

    Dział Rozwoju i Produkcji

    Mirosław Tomana
    Kierownik ds. Zarządzania Rozwojem i Produkcją
    +48 517 133 542
    miroslaw.tomana@artneon.pl

    Rozwój Kanału E-commerce

    null

    Centrala i salony sprzedaży

    Punkty partnerskie

    Punkty partnerskie