Centrala i magazyn

siedziba bergmen

Siedziba główna oraz magazyn centralny BERGMEN® znajdują się w Skawinie, na terenie Strefy Gospodarczej.

ul. rtm. Witolda Pileckiego 4, 32-050 Skawina, Polska
+48 12 415 50 50
kontakt@bergmen.pl

Godziny pracy:
Biuro: pon.-pt. 8:00-16:00 (UTC+01:00, CEST)
Magazyn: pon.-pt. 8:00-16:00 (UTC+01:00, CEST)

W naszej siedzibie możliwy jest odbiór zamówień złożonych za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego BERGMEN®, po wcześniejszym wyborze tej opcji podczas składania zamówienia.

Obsługa Klienta

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub usług, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wybierz jedną z poniższych możliwości kontaktu:
+48 502 420 768
kontakt@bergmen.pl

Nasi wyspecjalizowani, kompetentni doradcy są otwarci na wszelkie pytania, problemy i inicjatywy.

null

Centrala i salony sprzedaży

Punkty partnerskie

Punkty partnerskie

Salon sprzedaży – Kraków

ul. Zakopiańska 85, 30-418 Kraków, Polska
+48 12 665 40 50
+48 690 588 705 – Piotr Kuśnierczyk – Kierownik Salonu Sprzedaży
+48 509 663 104 – Paweł Nasfeter
piotr@bergmen.pl
pon.-pt. 7:30-18:30 (UTC+01:00, CEST)
sob. 9:00-14:00 (UTC+01:00, CEST)

ul. Zakopiańska 85, 30-418 Kraków, Polska
+48 12 665 40 50
+48 690 588 705 – Piotr Kuśnierczyk – Kierownik Salonu Sprzedaży
+48 509 663 104 – Paweł Nasfeter
piotr@bergmen.pl

Informujemy, że w dniach 03-16.08.2020 Showroom będzie czynny w godzinach:
pon.-pt. 9:00-17:00 (UTC+01:00, CEST)
sob. nieczynne (UTC+01:00, CEST)

więcej

Salon sprzedaży – Warszawa

ul. W. Przanowskiego 83, 01-457 Warszawa, Polska
+48 22 837 85 82
+48 690 664 370 – Przemysław Tryc – Specjalista ds. sprzedaży
+48 500 443 186 – Grzegorz Gadomski – Koordynator Rozwoju Sprzedaży
warszawa@artneon.pl
pon.-pt. 9:00-17:00 (UTC+01:00, CEST)

więcej

Safe Electric - Punkt Franczyzowy

ul. Gospody 2D, 80-344 Gdańsk, Polska
+48 58 691 33 01
+48 797 710 296 – Adam Bryszkiewicz (Handlowiec)
gdansk@bergmen.pl
pon.-pt. 9:00-17:00 (UTC+01:00, CEST)

więcej

Dział Eksportu

Justyna Kobylarczyk
Export Specialist
+48 519 570 052
justyna@bergmen.pl

Ewelina Antczak
Export Specialist
+48 690 588 703
ewelina@bergmen.pl

Oleg Krylov
Export Specialist
+48 502 344 298
oleg@bergmen.pl

Joanna Kuźma
Team Leader
+48 668 372 698
joanna.kuzma@bergmen.pl

Aurelian Sienkiewicz
Team Leader
+48 508 790 099
aurelian@bergmen.pl

Konrad Baszczyk
Export Specialist
+48 512 792 496
konrad@bergmen.pl

Dział Zakupów

Sylwia Chodacka
Kierownik Działu Zakupów
+48 518 225 771
sylwia@artneon.pl

Dział Marketingu

Piotr Gancarczyk
Specjalista ds. Marketingu
+48 502 420 958
marketing@bergmen.pl

Logistyka i Transport

Kontrola Jakości

Dział Rozwoju i Produkcji

Mirosław Tomana
Kierownik ds. Zarządzania Rozwojem i Produkcją
+48 517 133 542
miroslaw.tomana@artneon.pl

Rozwój Kanału E-commerce