SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

W czym możemy Ci pomóc?
Daj znać, a napiszemy do Ciebie lub zadzwonimy – jak wolisz!

    ODEZWIJ SIĘ DO NAS

    Centrala i magazyn

    Siedziba główna oraz magazyn centralny BERGMEN® znajdują się w Skawinie,
    na terenie Strefy Gospodarczej.

    Godziny pracy:
    Biuro: pon.-pt. 8:00-16:00 (UTC+01:00, CEST)
    Magazyn: pon.-pt. 8:00-16:00 (UTC+01:00, CEST)

    W naszej siedzibie możliwy jest odbiór zamówień złożonych za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego BERGMEN®, po wcześniejszym wyborze tej opcji podczas składania zamówienia.

    Salon sprzedaży – Kraków

    ul. Zakopiańska 85
    30-418 Kraków, Polska

    +48 12 665 40 50

    pon.- pt. 7:30-18:30 (UTC+01:00, CEST)
    sob. 9:00-14:00 (UTC+01:00, CEST)

    ul. Zakopiańska 85
    30-418 Kraków, Polska

    +48 12 665 40 50
    pon.-pt. 7:30-18:30 (UTC+01:00, CEST)
    sob. 9:00-14:00 (UTC+01:00, CEST)

    Uwaga!
    zmiana godzin otwarcia Salonu Sprzedaży w dniach 31.10 – 01.11 oraz 12.11.2022 r.:
    – 31.10.2022 7:30-16:00
    – 01.11.2022 zamknięte
    – 04.11.2022 zamknięte
    – 05.11.2022 7:30-16:00
    – 11.11.2022 zamknięte
    – 12.11.2022 zamknięte

    +48 690 588 705 – Piotr Kuśnierczyk – Kierownik Salonu Sprzedaży
    piotr@bergmen.pl

    +48 509 663 104 – Jakub Galus – Doradca klienta | Opiekun handlowy
    jakub.galus@bergmen.pl

    +48 509 663 104 – Katarzyna Binczycka – Doradca klienta | Opiekun Handlowy
    k.binczycka@bergmen.pl

    więcej

    Salon sprzedaży – Warszawa

    ul. W. Przanowskiego 83,
    (Górczewska, róg Przanowskiego, vis a vis Wola Park)
    01-457 Warszawa, Polska

    +48 22 837 85 82
    warszawa@bergmen.pl
    pon.-pt. 9:00-17:00 (UTC+01:00, CEST)

    Uwaga!
    zmiana godzin otwarcia Salonu Sprzedaży w dniach 01.11 oraz 11.11.2022 r.:
    – 01.11.2022 zamknięte
    – 11.11.2022 zamknięte

    +48 797 167 497 – Daniel Godniowski – Młodszy sprzedawca
    daniel.godniowski@bergmen.pl

    +48 519 317 102 – Sylwester Kucharski – Przedstawiciel ds. Rozwoju Rynku
    sylwester.kucharski@bergmen.pl

    +48 500 443 186 – Piotr Guz – Opiekun handlowy
    piotr.guz@bergmen.pl

    więcej

    IdeaPur - Punkt Franczyzowy

    Dział Marketingu

    Piotr Gancarczyk
    Koordynator ds. Marketingu
    marketing@bergmen.pl

    Rozwój Kanału E-commerce

    Dział Zakupów

    Sylwia Chodacka
    Kierownik Działu Zakupów
    sylwia@bergmen.pl

    Logistyka i Transport

    Dział Rozwoju i Produkcji

    Mirosław Tomana
    Kierownik ds. Zarządzania Rozwojem i Produkcją
    +48 517 133 542
    miroslaw.tomana@bergmen.pl

    null

    Centrala i salony sprzedaży

    Punkty partnerskie

    Punkty partnerskie