Centrala i magazyn firmy oraz sklepy firmowe na terenie Polski: Kraków • Katowice • Zakopane • Warszawa

Szanowni kontrahenci, adres siedziby z dniem 13.09.2017r. uległ zmianie  na ul. rtm. Witolda Pileckiego 2, 32-050 Skawina. 

Przedstawiciele handlowi:

Aurelian Sienkiewicz

+48 508 790 099
aurelian@artneon.pl

zachodniopomorskie

Przemysław Ingielewicz

+48 570 080 709
przemyslaw@artneon.pl

zachodniopomorskie

Tomasz Bury

+48 519 317 101
tomasz.bury@artneon.pl

pomorskie
warmińsko-mazurskie

Mariusz Pietrzak

+48 509 845 441
mariusz@artneon.pl

wielkopolskie
lubuskie
kujawsko-pomorskie

Maciej Pietrzak

+48 570 079 863
maciej.pietrzak@artneon.pl

wielkopolskie
lubuskie
kujawsko-pomorskie

Tomasz Żyłowski

+48 505 546 663
tomasz.zylowski@artneon.pl

mazowieckie

Karol Jurczak

+48 500 443 186
karol.jurczak@artneon.pl

mazowieckie

Krystian Niklewicz

+48 519 317 100
krystian@artneon.pl

dolnośląskie
opolskie
śląskie

Jacek Krzewski

+48 503 628 899
jacek.krzewski@artneon.pl

opolskie
śląskie

Roman Sikorski

+48 519 073 809
roman.sikorski@artneon.pl

dolnośląskie
opolskie

Piotr Kuśnierczyk

+48 690 588 705
piotr.kusnierczyk@artneon.pl

małopolskie

Tomasz Ciupek

+48 516 023 185
tomasz@artneon.pl

małopolskie
podkarpackie
świętokrzyskie

Kamil Zajączkowski

+48 519 317 103
kamil@artneon.pl

małopolskie

Paweł Nasfeter

+48 509 663 104
pawel@artneon.pl

małopolskie

Sklepy firmowe: Kraków • Katowice • Zakopane • Warszawa

Kraków • Showroom

ul. Zakopiańska 85, 30-418 Kraków
+48 12 665 40 50
artneon@artneon.pl
pon.-pt. 7:30 – 18:30, sob. 9:00 – 14:00

Kraków • Sklep firmowy

ul. Bronowicka 63, 30-091 Kraków
+48 500 49 24 47
bronowicka@artneon.pl
pon.-pt. 9:00-18:00

Warszawa • Sklep firmowy

ul. Przanowskiego 83, 01-457 Warszawa
+22 837 85 82
warszawa@artneon.pl
pon.-pt. 09:00-17:00

Katowice • Sklep firmowy

ul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice (Silesia City Center)
+48 511 534 122
katowice@artneon.pl
pon.-niedz. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00