Jesteśmy polskim producentem oświetlenia w technologii LED, od ponad 20 lat dostarczającym na rynek polski oraz rynki zagraniczne najbardziej innowacyjne rozwiązania oświetleniowe. Obecnie w swoim portfolio posiadamy ponad 2 500 produktów dla branży reklamowej, projektowej, deweloperskiej, meblowej i wielu innych. Nie chcemy osiadać na laurach, dlatego stworzyliśmy również markę BERGMEN Aluminium, oferującą profile aluminiowe i gotowe systemy reklamowe.

Centralny magazyn i siedziba firmy znajdują się w Skawinie, nasze punkty stacjonarne w Krakowie i Nowym Targu, a dla klientów indywidualnych prowadzimy również sklep internetowy. W całej Polsce systematycznie rozwijamy własną sieć dystrybutorską, również dzięki grupie doskonale wykwalifikowanych opiekunów handlowych, a stacjonarny dział exportu fachowo obsługuje klientów na całym świecie.

Nie ustajemy także w poszerzaniu palety usług, a wsparcie naszym Klientom zapewniają wysokiej klasy specjaliści, inżynierowie, dział techniczny, projektanci oświetleniowi i pozostali pracownicy, dbający o to, by wszystkie projekty były realizowane sprawnie, kompleksowo i z zachowaniem najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu, innowacyjności i pasji możemy pochwalić się wieloma świetnymi inicjatywami, a co za tym idzie – szerokim gronem zadowolonych Klientów.

Nasza misja? Kompleksowe i innowacyjne rozwiązania technologii LED dla wszystkich branż.

JAKOŚĆ. ROZWÓJ. BUDOWANIE TRWAŁYCH RELACJI.