siedziba bergmen

Kim jesteśmy

Jako właściciel marki BERGMEN działamy na rynku od 1999 roku i od tamtego czasu dostarczamy na rynek polski oraz rynki zagraniczne najbardziej innowacyjne rozwiązania oświetleniowe i do podświetleń wykonane w technologii LED. Obecnie w swoim portfolio posiadamy ponad 2 500 produktów dla wielu branż: reklamy, instalatorów, projektantów, firm deweloperskich, producentów mebli i wielu innych, gdzie wykorzystuje się oświetlenie lub profile aluminiowe.

Centralny magazyn firmy znajduje się w Skawinie, natomiast showroomy oferujące sprzedaż zlokalizowane są w Krakowie i w Warszawie, a sieć dystrybutorska jest sukcesywnie rozwijana w różnych częściach kraju oraz w Niemczech. Jako, że BERGMEN tworzą przede wszystkim ludzie: wykwalifikowani i zaangażowani specjaliści, naszą obsługą obejmujemy firmy z całej Polski dzięki sieci mobilnych Przedstawicieli Handlowych oraz resztę świata – fachowo obsługiwaną przez stacjonarny dział eksportu. Dodatkowo, wsparcie naszym klientom zapewniają: inżynierowie, dział techniczny, projektanci oświetleniowi oraz pozostali pracownicy dbający o to aby zamówienia były realizowane kompleksowo, szybko i z zachowaniem najwyższej jakości.

Misja, która nam przyświeca to: Kompleksowe i innowacyjne rozwiązania technologii LED dla wszystkich branż.

JAKOŚĆ. ROZWÓJ. BUDOWANIE TRWAŁYCH RELACJI.

Historia firmy

2020

Budowa nowej hali o pow. 800 m2

2019

Przeprowadzka do nowej siedziby firmy

2017

Start programu franczyzowego

2014

Powiększenie powierzchni magazynu

2011

Uruchomienie działu exportu

2010

Rozszerzenie oferty o oprawy LED

2009

Utworzenie marki Bergmen

2008

Wprowadzenie technologii LED

2000

Początek produkcji tradycyjnych rur neonowych

1999

Założenie firmy

Marka własna klasy premium – wysoka jakość i trwałość, markowe komponenty, wysoka wydajność, niezawodność, innowacyjne rozwiązania, długoletnia gwarancja.

Marka własna klasy ekonomicznej +plus – bardzo dobre parametry, komponenty wysokiej jakości, nowoczesne wzornictwo, trwałość, idealny kompromis ceny do jakości.

Dane firmy

Art Neon Lighting Sp. z o.o. sp. j.
ul. rtm. Witolda Pileckiego 4, 32-050 Skawina
NIP: 9452026669
KRS: 0000504300, Sąd Rejonowy dla Kraków-Śródmieście
Kapitał zakładowy opłacony w całości: 2.150.000 PLN

Należymy do Polskiego Związku Przemysłu Oświetleniowego.