Cięcie profili aluminiowych

Będąc firmą projektującą i dostarczającą szeroką gamę profili aluminiowych, zarówno do konstrukcji ram kasetonowych jak i profili nośnych do taśm LED, świadczymy także usługi ich cięcia na ściśle określony wymiar. Posiadając własną przecinarkę tarczową do aluminium, oferujemy nie tylko precyzyjne dostosowanie długości profili do oczekiwań, ale również dopasowanie kąta ich cięcia tak, by umożliwić wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych form reklamowych.

Dodatkowo, dzięki współpracy ze sprawdzonymi i rzetelnymi partnerami zewnętrznymi oferujemy usługi malowania proszkowego naszych profili na dowolny kolor z palety RAL oraz formatowania aluminiowych płyt kompozytowych.

Sufit napinany podświetlony modułami LED

Dla Klientów poszukujących kompletnych rozwiązań i oszczędności czasu, świadczymy usługi w zakresie przygotowania gotowych systemów oświetleniowych, idealnie dopasowanych do potrzeb każdej inwestycji czy projektu. Oferujemy Państwu wycenę „szytych na miarę” systemów oświetleniowych w dowolnej konfiguracji (tj. profile, taśma LED, zasilacz, akcesoria) oraz usługę docięcia profili na żądany wymiar.

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie związane z wykorzystaniem technologii oświetleniowej LED. Pozwala nam to na dostarczanie produktów o najwyższej jakości i stały rozwój oferowanych rozwiązań. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom oraz szerokiej ofercie asortymentowej jesteśmy w stanie w krótkim czasie zrealizować każde zlecenie.

Moduły LED

Będąc wiodącym na rynku dostawcą komponentów dla branży reklamowej, gwarantujemy szerokie wsparcie naszego działu handlowego, projektowego oraz technicznego. Służymy pomocą nie tylko w doborze odpowiednich produktów zgodnie z oczekiwaniami projektu, ale także w ich prawidłowej konfiguracji tak, aby zachować idealny balans pomiędzy oczekiwanym efektem świetlnym a ekonomiką użytkowania.

Wykonujemy kalkulacje i plany rozmieszczenia modułów LED w profesjonalnym programie projektowym LED Wizard, umożliwiając uzyskanie najlepszych parametrów świetlnych w nawet najbardziej skomplikowanych formach reklamowych – od kasetonów o różnych głębokościach i kształtach po litery przestrzenne i projekty niestandardowe. Służymy również wsparciem merytorycznym naszego działu technicznego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości bądź problemów związanych z montażem czy użytkowaniem dostarczonych przez nas komponentów, oraz pełnym serwisem posprzedażowym i pogwarancyjnym.

Projekty oświetleniowe

Posiadamy własny Dział Projektowania Oświetlenia i Rozwoju Produktu, w którym nasi projektanci i eksperci od wdrażania innowacyjnych rozwiązań, na bieżąco badają potrzeby rynku oraz świadczą usługi doradcze i projektowe.

Z powodzeniem przystępujemy do licznych przetargów na dostarczanie profesjonalnych rozwiązań iluminacyjnych, tworząc gotowe projekty w specjalistycznej aplikacji planowania oświetlenia DIALux oraz programie AutoCAD.

Projekty niestandardowe

Pomimo posiadania tak szerokiego portfolio produktów często spotykamy się z potrzebami realizacji wielu nietypowych projektów oświetleniowych – od tych opartych na produktach specjalistycznych, po projekty bazujące na niestandardowych parametrach lub precyzyjnych konfiguracjach zgodnych z oczekiwaniami klienta końcowego. W swoim dorobku mamy wiele realizacji wykraczających poza nasz standardowy profil działania – od skomplikowanych podświetleń architektonicznych, przez oprawy LED skonfigurowane do prac w środowiskach chemicznych, niebezpiecznych lub o wysokim zasoleniu, aż po wymagające, „szyte na miarę” rebrandingi międzynarodowych koncernów.

Sterowanie i programowanie LED

Poza dostarczaniem szerokiej gamy fabrycznie konfigurowanych sterowników do oświetlenia LED, oferujemy również usługi z zakresu programowania sterowników cyfrowych zgodnie z wytycznymi klientów. Nasz Dział Techniczny realizuje także liczne zlecenia na projektowanie i wykonywanie sterowników sekwencyjnych LED oraz służy doradztwem i wsparciem związanym z instalacją oraz działaniem naszych produktów jako składników większych systemów.

Transport własny

Jednym z naszych oczek w głowie jest szybkie działanie. Aby sprostać nawet najbardziej napiętym terminom realizacji, korzystamy z usług wiodących na rynku firm spedycyjnych i kurierskich. W przypadku dostaw międzynarodowych z naszych fabryk, umożliwiamy dostosowanie wariantu transportu do oczekiwanego terminu realizacji oraz budżetu. Wysyłki zamówień bezpośrednich realizujemy przy pomocy transportu kontenerowego morskiego, kolejowego, lotniczego oraz intermodalnego.

Dostawy towarów z naszego Magazynu Centralnego realizujemy zarówno w trybie standardowym, jak ekspresowym, a każdą z naszych przesyłek traktujemy z najwyższym priorytetem. Dla produktów ponadgabarytowych takich jak aluminiowe panele kompozytowe, świadczymy dostawy własną flotą, gwarantując szybkie terminy realizacji, wygodę i konkurencyjne warunki cenowe.

Wsparcie, serwis, doradztwo

Naszym nadrzędnym celem jest nie tylko oferowanie komponentów i produktów oświetleniowych wysokiej jakości, ale przede wszystkim świadomość satysfakcji naszych klientów. Dlatego staramy się świadczyć najwyższą jakość obsługi, począwszy od etapu pomocy w dokonaniu właściwego wyboru, przez wsparcie techniczne podczas montażu i użytkowania, aż po pełen serwis posprzedażowy i pogwarancyjny.

Nasz Dział Jakości dokłada wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i nie generowały żadnych działań podczas okresu użytkowania. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości dotyczących ich prawidłowej pracy, nasi eksperci są do Państwa dyspozycji świadcząc zarówno usługi doradcze jak i serwisowe.