Oprawki-sufitowe-LED

Grupa produktów zapewniająca idealne wykończenie każdego wnętrza. Ozdobne, aluminiowe oprawki kompatybilne z najpopularniejszymi źródłami światła, są zróżnicowane pod względem koloru, designu i zastosowania. Poza seriami tradycyjnymi, w ofercie znajdują się również oprawki o podwyższonej pyło- i wodoszczelności. Dodatkowym atutem serii jest szybki montaż oraz stała dostępność dedykowanych źródeł.

Wybierz rodzaj

Seria OrilloSeria SilingSeria CuspySeria CeilioSeria CrispoSeria AquarilloSeria Rueda SoftSeria Enzo

Oprawki kompatybilne ze źródłami AR111 / ES111

Seria Calipso

Seria aluminiowych oprawek o uniwersalnym zastosowaniu, dedykowanych do źródeł światła o średnicy 111 mm, zarówno LED jak i tradycyjnych. W ofercie dostępne są zarówno modele pojedyncze, jak i podwójne, a każdy z nich, dzięki uchylnej konstrukcji umożliwia precyzyjne dostosowanie kąta padania światła.

Oprawki kompatybilne ze źródłami GU10 / MR16

Seria Orillo

Seria aluminiowych oprawek o uniwersalnym zastosowaniu i kilku wariantach kolorystycznych do wyboru. Modele dedykowane są do źródeł światła typu GU10 i MR16 – zarówno LED jak i tradycyjnych. W ofercie dostępne są modele podstawowe oraz uchylne, umożliwiające precyzyjne dostosowanie kąta padania światła.

Seria Siling

Seria aluminiowych oprawek o minimalistycznym wzornictwie, dedykowanych do źródeł światła typu GU10 i MR16, zarówno LED jak i tradycyjnych. W ofercie dostępne są zarówno modele pojedyncze, jak i podwójne, a każdy z nich, dzięki uchylnej konstrukcji umożliwia precyzyjne dostosowanie kąta padania światła.

Seria Cuspy

Seria klasycznych oprawek aluminiowych, dedykowanych do źródeł światła typu GU10 i MR16, zarówno LED jak i tradycyjnych. W ofercie dostępne są zarówno modele pojedyncze, jak i podwójne, a każdy z nich, dzięki uchylnej konstrukcji umożliwia precyzyjne dostosowanie kąta padania światła.

Seria Ceilio

Seria aluminiowych oprawek o ciekawym wzornictwie, dedykowanych do źródeł światła typu GU10 i MR16, zarówno LED jak i tradycyjnych. W ofercie dostępne są zarówno modele pojedyncze, jak i podwójne, a każdy z nich, dzięki uchylnej konstrukcji umożliwia precyzyjne dostosowanie kąta padania światła.

Seria Crispo

Seria aluminiowych oprawek o uniwersalnej kolorystyce, dedykowanych do źródeł światła typu GU10 i MR16, zarówno LED jak i tradycyjnych. W ofercie dostępne są zarówno modele pojedyncze, jak i podwójne, a każdy z nich, dzięki uchylnej konstrukcji umożliwia precyzyjne dostosowanie kąta padania światła.

Seria Aquarillo

Minimalistyczne oprawki o nowoczesnym designie, dedykowane do pomieszczeń wymagających wysokiego stopnia pyło- i wodoszczelności. Model jest kompatybilny ze źródłami światła typu GU10 i MR16, zarówno LED jak i tradycyjnymi, a kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwy montaż podtynkowy.

Seria Rueda Soft

Kompaktowe oprawki dedykowane do pomieszczeń wymagających wysokiego stopnia pyło- i wodoszczelności. Specjalna konstrukcja umożliwia zmianę koloru i kształtu oprawy poprzez zastosowanie dedykowanych ringów. Model jest kompatybilny ze źródłami światła typu GU10 i MR16, zarówno LED jak i tradycyjnymi.

Seria Enzo

Seria wielofunkcyjnych oprawek natynkowych, podtynkowych oraz na szynoprzewody trójfazowe, kompatybilnych ze źródłami typu GU10 i MR16, zarówno LED jak i tradycyjnymi. Szeroka gama wariantów montażu do wyboru, dostępność modeli odpornych na działanie pyłów i wody i minimalistyczne wzornictwo pozwalają na zastosowanie serii Enzo w wielu realizacjach.