Strefa-architekta

STREFA ARCHITEKTA

Darmowy dostęp do plików 3D produktów oświetleniowych Bergmen®,
wraz z ich pełną specyfikacją i plikami fotometrycznym, podzielonych na konkretne grupy:

oprawy sufitowe

oprawy na szynoprzewody

plafony

oprawy liniowe

oprawy bez źródeł światła

zewnętrzne oprawy dekoracyjne

Jesteś architektem i interesuje Cię długofalowa współpraca?

W Bergmen® wierzymy, że działanie wspólnie z profesjonalistami to największy powód do dumy i potwierdzenie, że nasza praca nad ciągłym rozwojem i ulepszaniem naszych produktów ma sens. Dlatego zawsze chętnie odpowiadamy na potrzeby branży architektonicznej, nie tylko pod względem produktowym, ale również pod kątem współpracy partnerskiej i biznesowej. Jeśli nasze wartości pozostają bliskie i Tobie – Strefa Architekta Bergmen® i indywidualni Opiekunowie Handlowi czekają właśnie na Ciebie!

fugi LED salon
Czego możesz oczekiwać?
  • zawsze aktualna baza produktowa,
  • dostęp do blisko 100 modeli 3D,
  • własny Opiekun Handlowy,
  • indywidualnie ustalane ceny,
  • produkty na stanach magazynowych,
  • rozwiązania pod nietypowe realizacje.
Dlaczego wspólnie z nami?

Wszystkie nasze produkty wykonane są w najnowocześniejszej technologii LED i charakteryzują się bardzo wysoką jakością technologiczną i wizualną. To dla nas absolutny priorytet i fundament, na którym budujemy pozycję firmy na rynku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zaplanowanie miejsca w projekcie dla naszych produktów oświetleniowych będzie doskonałą decyzją – pod każdym względem.

Jako partner w biznesie przykładamy dużą wagę do profesjonalnych, lecz bliskich relacji, transparentności i szeroko rozumianej etyki w biznesie. Na polskim i zagranicznych rynkach oświetleniowym działamy już od ponad 20 lat, niezmiennie kierując się tymi samymi wartościami: jakością produktów i usług, ciągłym rozwojem i chęcią budowania trwałych relacji.

Dlatego właśnie zapraszamy Cię do współpracy!

Aby uzyskać dostęp do Strefy Architekta zaloguj się lub zarejestruj konto.

Wizualizacja podświetlenia LED

STREFA ARCHITEKTA

To przestrzeń, w której chcemy uczynić Twoją pracę łatwiejszą. Tworzysz wizualizacje dla swoich klientów lub na własne potrzeby? Twoim projektem jest dom, mieszkanie, biuro lub ogród? Jesteś zainteresowany długofalową współpracą z wiodącym na rynku producentem oświetlenia LED, a może po prostu szukasz inspiracji? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco – to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu!

Czym jesteś dziś zainteresowany?

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

W czym możemy Ci pomóc?
Daj znać, a napiszemy do Ciebie lub zadzwonimy – jak wolisz!

    ODEZWIJ SIĘ DO NAS