Seria oświetlaczy LED to linia rekomendowana do iluminacji wszelkich powierzchni, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Poszczególne modele znajdują zastosowanie w wielu branżach – od reklamowej, przez wystawienniczą, po podświetlenia architektoniczne. Ich największym atutem jest zastosowanie wysokiej jakości diod i markowych zasilaczy, które gwarantują doskonałe parametry świetlne i długą żywotność.

Wybierz serię

Seria NordSeria AltSeria Svart SlimSeria SvartSeria PrivoSeria Kronos SlimSeria VisioSeria Hadi

Akcesoria do oświetlaczy

Wysięgniki

Seria Nord

Flagowa seria profesjonalnych oświetlaczy LED o specjalnej, dwukierunkowej dystrybucji światła, umożliwiającej uzyskanie jeszcze lepszego efektu świetlnego. Komponenty najwyższej jakości, bardzo wysoki stopień ochrony przed wnikaniem pyłów i wody IP67, dodatkowe zabezpieczenie przeciwko korozji w zasolonym środowisku umożliwiają zastosowanie oświetlaczy w wielu specjalistycznych realizacjach.

Seria Alt

Seria modułowych oświetlaczy LED o bardzo wysokiej skuteczności świetlnej i szerokiej rozpiętości mocy (od 75 W aż do 1200 W). Możliwość wyboru kąta świecenia, duży zakres regulacji nachylenia modułów, najwyższej jakości komponenty i obudowa odporna na zmienne warunki atmosferyczne, pozwalają na zastosowanie oświetlaczy na tak wymagających realizacjach jak stadiony, lotniska, duże obiekty architektoniczne.

Seria Svart Slim

Wielofunkcyjna seria profesjonalnych oświetlaczy LED o wysokiej skuteczności świetlnej, stopniu ochrony IP66 i kompaktowych wymiarach. Oświetlacze są szczególnie rekomendowane do realizacji stawiających na nowoczesny design, wytrzymałe materiały i energooszczędność. Szeroka rozpiętość mocy umożliwia zastosowanie kilku modeli na jednej realizacji, gwarantując spójność aranżacji.

Seria Svart

Uniwersalna seria oświetlaczy LED przeznaczonych do podświetleń wszelkich powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej klasy diody COB, wbudowany zasilacz o dużej sprawności i solidna obudowa umożliwiająca dobre odprowadzanie ciepła. Wysoki stopień pyło i wodoszczelności IP65 umożliwiają instalację w miejscach narażonych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Seria Privo

Profesjonalny oświetlacz o specjalnej konstrukcji obudowy i asymetrycznych soczewkach, umożliwiających jeszcze precyzyjniejszą dystrybucję światła. Produkt dedykowany jest szczególnie do iluminacji reklam wielkopowierzchniowych i podświetleń elewacji. Doskonałe odprowadzanie ciepła, markowe diody Cree i wysoka odporność na warunki atmosferyczne, gwarantują długą żywotność i niezawodność.

Seria Kronos Slim

Ekonomiczna seria oświetlaczy LED o szerokim zakresie mocy do wyboru i wysokim stopniu ochrony IP. Dostępność modeli z regulowanym czujnikiem PIR (seria Kronos Slim SE), umożliwia zastosowanie serii w realizacjach wymagających montażu systemu detekcji ruchu bądź czujnika zmierzchowego. Zarówno modele podstawowe jak i serię SE, charakteryzuje atrakcyjna cena i bardzo dobre parametry świetlne.

Seria Visio

Uniwersalna seria kompaktowych oświetlaczy LED o nowoczesnym wzornictwie i trzech wariantach kolorystycznych do wyboru. Wysoka efektywność świetlna przy niskim poborze mocy, wysoki stopień ochrony IP oraz szeroki kąt świecenia, pozwalają zarekomendować serię do zastosowań domowych, wystawienniczych lub do niewielkich podświetleń reklamowych i elewacyjnych.

Seria Hadi

Niezawodna i energooszczędna seria oświetlaczy LED do zastosowań domowych oraz do niewielkich podświetleń reklamowych i elewacyjnych. Kompaktowa obudowa i niewielka waga pozwalają na montaż oświetlacza na lekkich ściankach działowych i wystawienniczych, a szeroki kąt świecenia i wysoki stopień ochrony IP zagwarantują jeszcze większą uniwersalność.

Wysięgniki do oświetlaczy

Seria funkcjonalnych i uniwersalnych wysięgników do oświetlaczy, dostępna w dwóch wariantach długości i dwóch kolorach do wyboru. Idealnie sprawdzą się do oświetlania reklam oraz szerokiej gamie podświetleń architektonicznych.