Oprawy dekoracyjne zewnętrzne LED

Oprawy-LED-zewnetrzne

Niezawodne serie opraw LED o charakterze zarówno dekoracyjnym, jak i użytkowym, przeznaczone głównie dla posiadaczy ogrodów, działek a także wykonawców i projektantów oświetlenia zewnętrznego. Nowoczesne i stylowe oprawy ogrodowe, elewacyjne i najazdowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami świetlnymi, obecnością markowych komponentów i długą żywotnością.

Wybierz rodzaj

Oprawy LED naścienneOprawy LED wolnostojąceOprawy LED dogruntowe

Oprawy LED naścienne

Wysokowydajne oprawy naścienne o ciekawym wzornictwie i bardzo dobrych parametrach świetlnych. Grupa produktów jest szczególnie polecana do podświetleń elewacji domów, hoteli, biurowców i iluminacji obiektów architektonicznych. Obecność modeli z czujnikiem ruchu i zmierzchu pozwoli na odpowiednie dostosowanie czasu świecenia, znacznie redukując koszty eksploatacji.

Oprawy LED wolnostojące

Wytrzymałe oprawy ogrodowe o minimalistycznym wzornictwie i bardzo dobrych parametrach świetlnych. Grupa produktów jest szczególnie polecana do podświetleń alejek i trawników, oraz jako dodatkowe oświetlenie dekoracyjne parkingów i podjazdów. Obecność modeli z czujnikiem ruchu i zmierzchu pozwoli na odpowiednie dostosowanie czasu świecenia, znacznie redukując koszty eksploatacji.

Oprawy LED dogruntowe

Dogruntowe oprawki LED, idealne do podświetlenia dekoracji ogrodowych, budynków lub chodników. Seria ta jest wodoodporna, wykonana z aluminium, stali i plastiku, dostępna w wersji kwadratowej lub okrągłej.