Panele LED

Panele LED

Panele LED są idealną alternatywą dla tradycyjnych opraw rastrowych – wysokowydajne diody LED i najwyższej jakości komponenty, zapewniają równomierne rozproszenie światła na całej powierzchni panelu. Dzięki ultra cienkiej, ergonomicznej konstrukcji i wysokiej skuteczności świetlnej jest to doskonałe rozwiązanie do wielu pomieszczeń – biur, gabinetów lekarskich czy ciągów komunikacyjnych.

Panel LED Eero 40

Eero

Unikalny design ramy, markowe komponenty, gwarancja bezpieczeństwa poparta Atestem PZH.

panele led

Eero Aqua

Wysoki stopień pyło- i wodoszczelności, równomierna dystrybucja światła, wysoka skuteczność.

Panel LED Eero Cameo

Eero Cameo

Szeroki zakres temperatury barwowej w jednym produkcie, unikalny design ramy, Atest PZH.

panele led

Eero FL

Konstrukcja bezramkowa – pełna powierzchnia świecenia, doskonała dystrybucja światła, najwyższa jakość.

panele led

Eero NF

Minimalistyczna rama – zaledwie 4 mm szerokości, wysoka skuteczność świetlna, idealna dystrybucja światła.

panele led

Eero Plus

Podwyższony strumień świetlny, markowe komponenty, doskonałe odprowadzanie ciepła, Atest PZH.

Panel LED EERO Plus Prism

Eero Plus Prism

Wysokowydajny panel LED o wskaźniku olśnienia UGR<19 i wysokiej skuteczności świetlnej.

JESTEM ZAINTERESOWANY/A TYM PRODUKTEM

Zostaw do siebie kontakt, a my odezwiemy się w tej sprawie.
Bądź spokojny/a, nie wykorzystamy Twoich danych do innych celów!

  ODEZWIJ SIĘ DO NAS

  Powszechnie stosowane w obiektach komercyjnych oprawy rastrowe, są coraz bardziej wypierane przez nowoczesne panele LED, których jesteśmy producentem. To doskonała alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia – jest wydajna, skuteczna i zarazem energooszczędna. Przemyślana konstrukcja tego typu produktów marki Bergmen jest również atrakcyjna wizualnie, zachowując jednocześnie neutralny wygląd, co daje możliwość łatwego dopasowania ich do różnych aranżacji wnętrz. Zachęcamy do zapoznania się z rodzajami oraz pełną charakterystyką oferowanych przez nas paneli oświetleniowych!

  Jak zbudowane są panele LED?

  Jednym z kluczowych przyrządów optoelektronicznych stosowanych obecnie w wielu typach obiektów są diody elektroluminescencyjne. Przy niewielkim poborze energii elektrycznej są one w stanie generować światło o wybranej barwie, cechując się przy tym długą żywotnością. Tym samym wykorzystuje się je w rozmaitych oprawach oświetleniowych – jedną z nich jest panel LED. Diody w tym wypadku lutuje się do specjalnych modułów, z których wyprowadzane są następnie przewody zasilające. Dodatkowym elementem są podzespoły chłodzące, np. radiatory. Konstrukcję cechuje stosunkowo niewielka grubość, co znacząco ułatwia montaż.

  Czy używanie paneli LED jest opłacalne?

  Wdrażanie nowoczesnych technologii do obiektów komercyjnych pozwala na ograniczenie zużycia energii w budynkach i jednocześnie zwiększa komfort ich użytkowania. To właśnie kwestie związane z niskim poborem prądu są istotne przy wyborze oświetlenia do m.in. biurowców, galerii handlowych czy obiektów przemysłowych. Oświetlenie wykorzystywane w takich miejscach jest intensywnie eksploatowane, przez co musi ono cechować się ponadprzeciętną żywotnością. Właśnie to gwarantują panele LED produkowane przez Bergmen, do których zakupu już teraz gorąco zachęcamy.

  Znajdujące się w nich diody elektroluminescencyjne są bardzo energooszczędne. Nie bez znaczenia jest też ich wydłużona żywotność. W porównaniu z tradycyjnymi lampami halogenowymi bądź neonowymi takie rozwiązanie gwarantuje większą wydajność, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów – zarówno tych związanych z poborem prądu, jak i koniecznością wymiany zużytych opraw oświetleniowych.

  Panele LED a dystrybucja światła

  Obiekty komercyjne to najczęściej budynki będące miejscem pracy dla wielu osób. Ich użytkownicy spędzają w nich kilka lub nawet kilkanaście godzin dziennie, dlatego kluczową kwestią przy wykańczaniu wnętrz w takich miejscach jest zadbanie o odpowiednie oświetlenie. Niezwykle ważna jest charakterystyka dystrybucji światła sztucznego, jaką uzyskuje się przy zastosowaniu wybranej oprawy. Panele LED gwarantują w tym zakresie najlepsze parametry. Wynika to z ich przemyślanej konstrukcji oraz specyfiki diod elektroluminescencyjnych.

  Mogą one bowiem generować światło o wybranej temperaturze barwowej, która może być bardzo zbliżona do naturalnej. Dostępne w naszej ofercie panele LED charakteryzują się wyjątkowo wysokim współczynnikiem CRI. Przekłada się to na estetyczny wygląd oświetlanych przedmiotów oraz powierzchni – kolory są doskonale odwzorowane. Tym samym oświetlane pomieszczenia doskonale nadają się do wielogodzinnej eksploatacji, zapewniając idealne warunki do pracy.

  Panele LED – dopasuj je do konkretnego pomieszczenia!

  Wybór oprawy oświetleniowej m.in. do biura czy budynku komercyjnego musi być odpowiednio przemyślany. Źródło światła sztucznego nie tylko powinno gwarantować jego równomierną dystrybucję i niski współczynnik tzw. olśnienia przykrego, ale należy też dopasować je pod kątem aranżacji pomieszczenia. Panel LED z minimalistyczną ramką świetnie sprawdzi się właśnie w takich miejscach. W naszej ofercie dostępne są również modele z konstrukcją bezramkową.

  To idealna alternatywa dla klasycznych opraw rastrowych. Pełna, gładka powierzchnia świecenia stanowi kolejny atut paneli LED. Taki rodzaj oświetlenia stosuje się nie tylko w biurach czy galeriach handlowych, ale też m.in. w gabinetach lekarskich. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie wątpliwości zapewnimy profesjonalne wsparcie przy wyborze dostępnych w asortymencie produktów oświetleniowych!