Oprawy sufitowe LED

Oprawy-sufitowe-LED

Oprawy sufitowe LED są grupą produktową o uniwersalnym zastosowaniu, najczęściej pełniącą rolę głównego oświetlenia w pomieszczeniu. Marka BERGMEN® oferuje kilka linii produktów, zarówno profesjonalnych, dedykowanych do zastosowań projektowych, jak i ekonomicznych. Bez względu na wybór modelu, wszystkie z nich cechują najwyższą jakość, stabilne właściwości świetlne oraz nowoczesny design.

Wybierz serię

Seria EnixSeria Plano ProSeria DiamondSeria AllagiSeria RuedaSeria StellarBez źródła światła

Seria Enix

Seria Enix to odpowiedź na największe wymagania klientów w zakresie parametrów świetlnych, jakości zastosowanych komponentów, żywotności i nowoczesnego wzornictwa. Wszystkie produkty serii rekomendowane są do zastosowań projektowych, zarówno standardowych, jak i specjalistycznych, wymagających wysokiego stopnia ochrony przed wnikaniem pyłów i wody lub wysokiego współczynnika odwzorowania barw.

Seria Plano Pro

Seria uniwersalnych, wielozadaniowych plafonów LED montowanych zarówno podtynkowo jak i natynkowo, o dobrych parametrach świetlnych i atrakcyjnej cenie. Duża funkcjonalność, kompaktowe wymiary, łatwość instalacji i równomierna emisja światła pozwalają na zastosowanie serii Plano w wielu realizacjach – głównie biurowych, hotelowych czy domowych.

Seria Diamond

Seria wytrzymałych opraw oświetleniowych LED, będących idealnym rozwiązaniem dla hoteli, biur, gabinetów, muzeów, mieszkań. Najważniejszymi atutami serii są solidna obudowa dobrze odprowadzająca ciepło i mleczny klosz zapewniający równomierne rozproszenie światła bez widocznych punktów świetlnych. Ponadto wymiary opraw odpowiadają tradycyjnym źródłom światła, umożliwiając ich szybką wymianę.

Seria Allagi

Ekonomiczna oprawa LED typu downlight, do szerokiego spektrum zastosowań wewnętrznych. Wymienne ringi umożliwiają wybór koloru widocznej części obudowy, a wąski kąt świecenia idealnie nadaje się do wszelkich podświetleń punktowych i akcentujących. O atrakcyjności produktu świadczy również wbudowany zasilacz o dużej sprawności, duża energooszczędność oraz łatwy montaż.

Seria Rueda

Profesjonalna, ognioodporna oprawa LED typu downlight o wysokim stopniu ochrony przed wnikaniem pyłów i wody IP65, wyposażona w diodę COB Sharp o długiej żywotności. Na szczególną uwagę zasługuje również stylowy i elegancji design i możliwość zmiany kształtu i koloru oprawy poprzez zastosowanie dedykowanych ringów montowanych beznarzędziowo.

Seria Stellar

Seria natynkowych opraw LED, zaprojektowana w zgodzie z wymogami nowoczesnych, designerskich projektów. W ofercie dostępne są wersje o różnych kształtach i funkcjonalnościach, dopasowanych do nawet najbardziej wymagających wnętrz. Wszystkie wyposażone są w markowe diody i wbudowane zasilacze o dużej wydajności.

OPRAWKI BEZ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

Grupa produktów zapewniająca idealne wykończenie każdego wnętrza. Ozdobne, aluminiowe oprawki kompatybilne z najpopularniejszymi źródłami światła, są zróżnicowane pod względem koloru, designu i zastosowania. Poza seriami tradycyjnymi, w ofercie znajdują się również oprawki o podwyższonej pyło- i wodoszczelności. Dodatkowym atutem serii jest szybki montaż oraz stała dostępność dedykowanych źródeł.