Źródła światła LED

Źródła światła LED marki BERGMEN® to grupa bezpośrednich zamienników tradycyjnych źródeł światła – lamp żarowych, halogenowych, fluorescencyjnych i energooszczędnych. Produkty te cechują się bardzo niskim poborem energii w porównaniu do ich poprzedników, przy zapewnieniu równie wysokiego strumienia świetlnego, szerokiego zakresu temperatur barwowych i długiej żywotności.

Wybierz serię

Żarówki AstraŻarówki LunaŻarówki NeveŻarówki PexŻarówki SticaŻarówki FibraŻarówki AR111 / ES111Świetlówki T8

Żarówki LED Astra

Profesjonalna seria wysokowydajnych żarówek LED o markowych komponentach i długiej żywotności. Żarówki serii Astra dzielą się na modele standardowe oraz modele wyposażone w innowacyjny system iDAPT, pozwalający na stopniową adaptację wzroku do światła. Obie grupy produktów wyposażone są w diody marki Samsung i obudowę o specjalnej konstrukcji, umożliwiającej szybsze odprowadzanie ciepła.

Żarówki LED Luna

Ekonomiczna seria żarówek LED o uniwersalnym zastosowaniu i szerokiej gamie modeli do wyboru. Największymi atutami serii Luna są bardzo dobra skuteczność świetlna, duża rozpiętość mocy i dostępność niemal wszystkich modeli w dwóch temperaturach światła białego. Całości dopełnia bardzo atrakcyjny poziom cenowy, pozwalający na wybór odpowiedniego modelu nawet przy bardzo ograniczonym budżecie.

Żarówki LED Neve

Seria wysokowydajnych żarówek LED, stanowiących bezpośredni zamiennik tradycyjnych źródeł halogenowych. Specjalnie zaprojektowana, aluminiowa obudowa doskonale odprowadza ciepło, a jej wzornictwo gwarantuje niepowtarzalny efekt wizualny. Dostępność modeli z trzonkiem mocowania GU10 i MR16 w dwóch temperaturach barwowych, pozwala na dobranie odpowiedniego wariantu zgodnie z oczekiwaniami.

Żarówki LED Pex

Ekonomiczna seria żarówek LED typu G4, będących bezpośrednim zamiennikiem tradycyjnych źródeł światła o napięciu 12 V. Wysoka skuteczność świetlna, niski pobór mocy i szeroki kąt świecenia, przy zachowaniu niewielkich gabarytów źródła, to największe atuty tego uniwersalnego produktu.

Żarówki LED Stica

Wysokowydajna, wielozadaniowa seria żarówek LED o trzonku G4 i G9, będących bezpośrednim zamiennikiem tradycyjnych źródeł światła na 12 V i 230 V. Szerokie spektrum mocy do wyboru, wysoka skuteczność świetlna i kąt świecenia 360 stopni, pozwalają na dokonanie właściwego wyboru zgodnie z oczekiwaniami lub wymaganiami projektu.

Żarówki LED Fibra

Seria dekoracyjnych i użytkowych żarówek typu LED filament, bazujących na innowacyjnym połączeniu wielu chipów w liniową strukturę, imitującą tradycyjne włókna żarowe. Produkty serii Fibra są szczególnie polecane projektantom wnętrz i architektom, a szeroka gama modeli do wyboru i dostępność kompatybilnych akcesoriów dekoracyjnych dają szerokie możliwości aranżacyjne wnętrz typu loft.

Żarówki LED AR111 / ES111

Uniwersalna seria źródeł oświetleniowych LED o średnicy 111 mm, stanowiących bezpośredni zamiennik tradycyjnych opraw halogenowych o tym wymiarze. Linia jest szczególnie polecana do lokali użytkowych, komercyjnych, budynków użyteczności publicznej czy mieszkań. Dostępność modeli na 12 V oraz na 230 V pozwala na zastosowanie źródeł w szerokiej gamie opraw oświetleniowych.

Akcesoria do żarówek

Świetlówki LED T8

Źródła światła LED o średnicy T8 i trzonku mocowania G13, stanowiące energooszczędny zamiennik ich tradycyjnych, fluorescencyjnych poprzedników. Świetlówki LED, w przeciwieństwie do klasycznych wersji, emitują jednolite, intensywne światło bez efektu migotania. Obecność trzech linii produktu – profesjonalnej, standardowej i ekonomicznej, pozwoli na precyzyjne dostosowanie parametrów świetlnych do oczekiwań.

Master T8

Doskonała wydajność, wysoki współczynnik oddawania barw, nowoczesny design i świetna jakość.

Standard T8

Bardzo dobre parametry świetlne, solidna, szklana obudowa z mlecznego szkła, nowoczesny design.

Eco T8

Ekonomiczne rozwiązanie o dobrych parametrach świetlnych i atrakcyjnej cenie.