Źródła światła LED

Źródła światła LED

Źródła światła LED marki BERGMEN® to grupa bezpośrednich zamienników tradycyjnych źródeł światła – lamp żarowych, halogenowych, fluorescencyjnych i energooszczędnych. Produkty te cechują się bardzo niskim poborem energii w porównaniu do ich poprzedników, przy zapewnieniu równie wysokiego strumienia świetlnego, szerokiego zakresu temperatur barwowych i długiej żywotności.

Wybierz serię

Żarówki AstraŻarówki LunaŻarówki NeveŻarówki PexŻarówki SticaŻarówki FibraŻarówki AR111 / ES111Świetlówki T8

Żarówki LED Astra

Profesjonalna seria wysokowydajnych żarówek LED o markowych komponentach i długiej żywotności. Żarówki serii Astra dzielą się na modele standardowe oraz modele wyposażone w innowacyjny system iDAPT, pozwalający na stopniową adaptację wzroku do światła. Obie grupy produktów wyposażone są w diody marki Samsung i obudowę o specjalnej konstrukcji, umożliwiającej szybsze odprowadzanie ciepła.

Żarówki LED Luna

Ekonomiczna seria żarówek LED o uniwersalnym zastosowaniu i szerokiej gamie modeli do wyboru. Największymi atutami serii Luna są bardzo dobra skuteczność świetlna, duża rozpiętość mocy i dostępność niemal wszystkich modeli w dwóch temperaturach światła białego. Całości dopełnia bardzo atrakcyjny poziom cenowy, pozwalający na wybór odpowiedniego modelu nawet przy bardzo ograniczonym budżecie.

Żarówki LED Neve

Seria wysokowydajnych żarówek LED, stanowiących bezpośredni zamiennik tradycyjnych źródeł halogenowych. Specjalnie zaprojektowana, aluminiowa obudowa doskonale odprowadza ciepło, a jej wzornictwo gwarantuje niepowtarzalny efekt wizualny. Dostępność modeli z trzonkiem mocowania GU10 i MR16 w dwóch temperaturach barwowych, pozwala na dobranie odpowiedniego wariantu zgodnie z oczekiwaniami.

Żarówki LED Pex

Ekonomiczna seria żarówek LED typu G4, będących bezpośrednim zamiennikiem tradycyjnych źródeł światła o napięciu 12 V. Wysoka skuteczność świetlna, niski pobór mocy i szeroki kąt świecenia, przy zachowaniu niewielkich gabarytów źródła, to największe atuty tego uniwersalnego produktu.

Żarówki LED Stica

Wysokowydajna, wielozadaniowa seria żarówek LED o trzonku G4 i G9, będących bezpośrednim zamiennikiem tradycyjnych źródeł światła na 12 V i 230 V. Szerokie spektrum mocy do wyboru, wysoka skuteczność świetlna i kąt świecenia 360 stopni, pozwalają na dokonanie właściwego wyboru zgodnie z oczekiwaniami lub wymaganiami projektu.

Żarówki LED Fibra

Seria dekoracyjnych i użytkowych żarówek typu LED filament, bazujących na innowacyjnym połączeniu wielu chipów w liniową strukturę, imitującą tradycyjne włókna żarowe. Produkty serii Fibra są szczególnie polecane projektantom wnętrz i architektom, a szeroka gama modeli do wyboru i dostępność kompatybilnych akcesoriów dekoracyjnych dają szerokie możliwości aranżacyjne wnętrz typu loft.

Żarówki LED AR111 / ES111

Uniwersalna seria źródeł oświetleniowych LED o średnicy 111 mm, stanowiących bezpośredni zamiennik tradycyjnych opraw halogenowych o tym wymiarze. Linia jest szczególnie polecana do lokali użytkowych, komercyjnych, budynków użyteczności publicznej czy mieszkań. Dostępność modeli na 12 V oraz na 230 V pozwala na zastosowanie źródeł w szerokiej gamie opraw oświetleniowych.

Akcesoria do żarówek

Świetlówki LED T8

Źródła światła LED o średnicy T8 i trzonku mocowania G13, stanowiące energooszczędny zamiennik ich tradycyjnych, fluorescencyjnych poprzedników. Świetlówki LED, w przeciwieństwie do klasycznych wersji, emitują jednolite, intensywne światło bez efektu migotania. Obecność trzech linii produktu – profesjonalnej, standardowej i ekonomicznej, pozwoli na precyzyjne dostosowanie parametrów świetlnych do oczekiwań.

Master T8

Doskonała wydajność, wysoki współczynnik oddawania barw, nowoczesny design i świetna jakość.

Standard T8

Bardzo dobre parametry świetlne, solidna, szklana obudowa z mlecznego szkła, nowoczesny design.

Eco T8

Ekonomiczne rozwiązanie o dobrych parametrach świetlnych i atrakcyjnej cenie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zarówno architekci, jak i projektanci wnętrz często stają przed wieloma wymagającymi wyzwaniami. Z pewnością jednym z trudniejszych zadań jest stworzenie dobrego systemu oświetlenia, który jednocześnie będzie pełnił funkcję użytkową oraz dekoracyjną, tworząc np. ciekawe podświetlenie różnych przestrzeni. Obecnie na rynku można zetknąć się z wieloma ciekawymi pod kątem technologicznym rozwiązaniami, a pośród nich zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się światła LED, które, jako ich producent, proponujemy w poniższej ofercie.

Rosnąca świadomość klientów w zakresie konieczności wykorzystywania wydajnych oraz przyjaznych środowisku rozwiązań sprawia, że produkty konwencjonalne – do jakich można zaliczyć m.in. standardowe żarówki i świetlówki – są stopniowo wypierane przez urządzenia ledowe. Optymalne oświetlenie konkretnego pomieszczenia jest niezwykle istotne. Nie ma tutaj miejsca ani na kompromisy, ani półśrodki. Dlatego też serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą i do kontaktu z doświadczonymi doradcami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Światło LED to technologia przyszłości dostępna już dziś! Jako producent działamy na rynku od wielu lat, a co za tym idzie, wiemy, w jaki sposób zapewnić klientom najwyższy standard obsługi.

Nowoczesne źródła światła – dlaczego akurat LED?

Gwarantujemy, że w przypadku nowoczesnych źródeł światła – wykorzystanie technologii ledowej niesie ze sobą wiele korzyści. Dla przykładu – wysokiej jakości świetlówka LED, w porównaniu do standardowej żarówki, pobiera znacznie mniej energii, ponieważ świecąc, prawie w ogóle nie emituje ciepła. Przyczynia się to do ochrony środowiska i obniżenia rachunków za prąd. Korzystając z oświetlenia LED, do wytworzenia dokładnie takiej samej ilości światła w ciągu godziny potrzeba jedynie od 9 do 10 W. Co równie istotne, w porównaniu do swoich konwencjonalnych odpowiedników – diody mają znacznie dłuższą żywotność. Średni czas świecenia wynosi tutaj około 30 000 godzin, co dla żarówek klasycznych jest wynikiem absolutnie nieosiągalnym.

W tym przypadku cechę charakterystyczną stanowi również duży wybór kolorów. W zależności od konkretnych potrzeb bez żadnego problemu można uzyskać światło o dowolnej barwie, bez konieczności stosowania np. dodatkowych filtrów. Jako że podświetlenie LED emituje ściśle skoncentrowaną wiązkę, można je skierować w dowolnym kierunku bez wykorzystywania odbłyśników lub luster. Fakt ten znacząco zmniejsza powszechny problem związany m.in. z zanieczyszczeniem przestrzeni miejskiej sztucznym oświetleniem.

Na tym jednak zalety się nie kończą. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom diody LED znajdujące się m.in. w świetlówkach mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Wyjątkowo dobrze sprawdzają się przede wszystkim w mieszkaniach oraz domach, gdzie pełnią funkcję nie tylko użytkową, ale także ozdobną, wykorzystywane jako podświetlenie. Światła LED często stosowane są również w najbliższej przestrzeni domu, czyli np. w ogrodzie. To bardzo dobry sposób m.in. na podkreślenie walorów estetycznych roślinności.

Oświetlenie LED bezpośrednio od producenta – skorzystaj z najlepszej oferty!

Bardzo zależało nam na tym, aby nasi klienci mogli skorzystać z oferty przygotowanej w sposób kompleksowy. Dlatego też w pierwszej kolejności zadbaliśmy o różnorodność asortymentu. Zapewniamy szeroki wybór zarówno standardowych źródeł światła, takich jak żarówki LED, jak i świetlówek oraz akcesoriów oświetleniowych. Nasze wyroby dostępne są w rozbudowanej palecie kształtów i rozmiarów. Klienci mogą wybierać również wśród wielu typów zdobienia, co ułatwia dopasowanie estetyki produktu do stylistyki konkretnego pomieszczenia. W asortymencie znajdują się też typowo ozdobne żarówki filamentowe – o różnej średnicy gwintów, które zapewniają niezwykle efektowne podświetlenie.

Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne. Doświadczeni doradcy przedstawią największe zalety poszczególnych rozwiązań oraz pomogą wybrać optymalny typ źródła światła. Jeżeli zatem chcą Państwo zainwestować w najwyższej jakości oświetlenie LED, nasze świetlówki i żarówki z pewnością sprostają tym oczekiwaniom – serdecznie zachęcamy do kontaktu!