Centrala i magazyn firmy oraz sklepy firmowe na terenie Polski:
Kraków • Katowice • Czeladź • Zakopane • Warszawa
Przedstawiciele handlowi:

Aurelian Sienkiewicz

+48 508 790 099
aurelian@artneon.pl

zachodniopomorskie
pomorskie

Tomasz Bury

+48 519 317 101
tomasz.bury@artneon.pl

pomorskie
warmińsko-mazurskie

Przemysław Rozmus

+48 512 456 429
przemek@artneon.pl

mazowieckie
łódzkie
warmińsko-mazurskie
podlaskie
lubelskie

Mariusz Pietrzak

+48 509 845 441
mariusz@artneon.pl

wielkopolskie
lubuskie
kujawsko-pomorskie

Maciej Pietrzak

+48 570 079 863
maciej.pietrzak@artneon.pl

wielkopolskie
lubuskie
kujawsko-pomorskie

Piotr Kuśnierczyk

+48 690 588 705
piotr.kusnierczyk@artneon.pl

małopolskie

Krystian Niklewicz

+48 519 317 100
krystian@artneon.pl

dolnośląskie
opolskie
śląskie

Tomasz Ciupek

+48 516 023 185
tomasz@artneon.pl

małopolskie
podkarpackie
świętokrzyskie

Marcin Słomczyński

+48 509 663 104
marcin.slomczynski@artneon.pl

małopolskie

Sklepy firmowe:
Kraków • Katowice • Czeladź • Zakopane • Warszawa

Kraków • Showroom

ul. Zakopiańska 85, 30-418 Kraków
+48 12 665 40 50
artneon@artneon.pl
pon.-pt. 7:30 – 18:30, sob. 9:00 – 14:00

Kraków • Sklep firmowy

ul. Bronowicka 63, 30-091 Kraków
+48 500 49 24 47
bronowicka@artneon.pl
pon.-pt. 9:00-18:00

Kraków • Sklep firmowy

ul. Pawia 5, 31-154 Kraków (Galeria Krakowska)
+48 500 687 787
krakowska@artneon.pl
pon.-sob. 9:00-22:00, niedz. 10:00-21:00

Warszawa • Sklep firmowy

ul. Przanowskiego 83, 01-457 Warszawa
+22 837 85 82
warszawa@artneon.pl
pon.-pt. 09:00-17:00

Katowice • Sklep firmowy

ul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice (Silesia City Center)
+48 511 534 122
katowice@artneon.pl
pon.-niedz. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Czeladź • Sklep firmowy

ul. Będzińska 80, 41-250 Czeladź (M1)
+48 789 321 356
czeladz@artneon.pl
pon.-sob. 10:00-21:00, niedz. 10:00-20:00

Zakopane • Sklep firmowy

ul. Kasprowicza 12, 34-500 Zakopane
+48 519 317 102,
+48 519 317 103
zakopane@artneon.pl
pon.-pt. 9:00-17:00