Grupa aluminiowych systemów wystawienniczych w formie podświetlanych ram zatrzaskowych, do efektownej prezentacji plakatów reklamowych oraz profili i akcesoriów przeznaczonych do budowy podświetlanych kasetonów z licem napinanym – zarówno jedno- jak i dwustronnych.

Wybierz rodzaj

OWZ

Aluminiowe ramy zatrzaskowe typu OWZ – „otwórz-włóż-zamknij”, umożliwiające szybką wymianę prezentowanego materiału reklamowego w dowolnym momencie, bez użycia narzędzi. Ramy wyposażone są w źródło światła LED, które rozpraszane jest równomiernie po powierzchni reklamy, dzięki zastosowaniu folii BERGMEN® Ray-Tile Eco lub grawerowanej płyty akrylowej (w zależności od wariantu).

Back-Frame

Aluminiowe systemy kasetonowe przeznaczone do tworzenia podświetlanych reklam drukowanych na tekstylnym licu napinanym. System typu Back-Frame bazuje na profilach przystosowanych do montażu zadrukowanego lica na froncie oraz sztywnej płyty pełniącej rolę pleców, na których montowana jest instalacja świetlna z modułów LED. Szeroka gama źródeł zasilania pozwala dobrać do każdej ramy odpowiedni zasilacz.

Side-Frame

Aluminiowe systemy kasetonowe przeznaczone do tworzenia podświetlanych reklam drukowanych na tekstylnych licach napinanych. System typu Side-Frame bazuje na profilach przystosowanych do montażu zadrukowanego lica po obu stronach kasetonu i montażu modułów dedykowanych do podświetleń krawędziowych. Szeroka gama źródeł zasilania pozwala dobrać do każdej ramy odpowiedni zasilacz.