Profile-aluminiowe-LED

Własna produkcja daje nam pewność, że otrzymasz najwyższej jakości profil aluminiowy, idealnie dopasowany do taśm LED, dlatego z dumą przedstawiamy naszą nową markę

Bergmen Aluminium

Profile aluminiowe naszej produkcji zostały zaprojektowane, tak by w połączeniu z taśmami LED tworzyć idealną linię światła. Dzięki temu stają się eleganckim elementem oświetleniowym, które nadaje każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Optymalnie dobrane rozmiary oraz funkcjonalność naszych profili pozwalają na szerokie możliwości ich zastosowania. Nasi specjaliści zadbali o każdy detal, by zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości.

Wybierz rodzaj profili do taśm LED

Profile nawierzchnioweProfile wpustoweProfile kątoweProfile do szkłaProfile specjalne

Profile nawierzchniowe

Seria profili nawierzchniowych do zabudowy w ścianach, meblach, krawędziach blatów pozwalających na uzyskanie dekoracyjno-użytkowego efektu w każdym wnętrzu.

Profile wpustowe

Seria profili do wbudowania m.in.: w ściany, meble, krawędzie blatów, pozwalające na uzyskanie dekoracyjno-użytkowego efektu w każdym wnętrzu.

Profile kątowe

Modele dekoracyjne przeznaczone do instalacji kątowych w pomieszczeniach lub wnętrzach meblowych. Różny kąt nachylenia w zależności od potrzeb.

Profile do szkła

Seria modeli przeznaczonych do instalacji na szkle: do podświetleń krawędzi półek szklanych bądź graweru na płaszczyźnie szyby.

Profile specjalne

Modele o różnych przekrojach do nietypowych zastosowań: profile wielokierunkowe, pełniące funkcje uchwytów i drążków, funkcje radiatora czy do zastosowań giętych.

Profile aluminiowe do taśm LED

Profile aluminiowe naszej produkcji, to uniwersalne rozwiązanie służące do tworzenia aranżacji świetlnych z wykorzystaniem taśm LED. Stanowią estetyczną osłonę światła, która poza zastosowaniem dekoracyjnym, zwiększa odporność taśmy na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne czynniki zewnętrzne w tym wilgoć. Efekt widocznych punkcików świetlnych jest wszystkim doskonale znany, jednak rzadko komuś się podoba. Dzięki zainstalowaniu taśmy LED w specjalnie przygotowanym do tego celu profilu z zastosowaniem klosza, światło jest rozproszone oraz tworzy nieprzerwaną linię Pisząc o zaletach profili, nie sposób pominąć faktu, że pełnią one funkcję radiatora, który odprowadza ciepło z taśmy, co z kolei wpływa na wydłużenie jej żywotności całego systemu nawet do 30%. Nasze profile do taśm LED to prosty konstrukcyjnie produkt, ale wykonany z najwyższej jakości aluminium pokrytego anodą.

Uniwersalność zastosowania profili ledowych sprawia, że sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, zarówno w łazience, kuchni, salonie, sypialni, korytarzu, jak i pomieszczeniach biurowych, hotelowych, sklepach, restauracjach itp. Mogą pełnić w nich rolę głównego źródła światła lub oświetlenia pomocniczego.

W naszym asortymencie znajdują się grupy produktowe takie jak: profile nawierzchniowe, profile wpustowe, profile do szkła, profile specjalne oraz profile kątowe, które kierunkują światło w wybraną stronę. Oferujemy listwy aluminiowe o długościach od 1m do 4m. Istnieje możliwość przygotowania profilu na wymiar, zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Nasza oferta to nie tylko najwyższej jakości profile do taśm LED, ale także akcesoria, które są niezbędne do przygotowania kompletnego systemu oświetleniowego tj. klosze, zaślepki i uchwyty. Dla naszych klientów świadczymy także usługi projektowe w zakresie przygotowania zestawów oświetleniowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb.