Profile-aluminiowe-LED

Własna produkcja daje nam pewność, że otrzymasz najwyższej jakości profil aluminiowy, idealnie dopasowany do taśm LED, dlatego z dumą przedstawiamy naszą nową markę

Bergmen Aluminium

Profile aluminiowe naszej produkcji zostały zaprojektowane, tak by w połączeniu z taśmami LED tworzyć idealną linię światła. Dzięki temu stają się eleganckim elementem oświetleniowym, które nadaje każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Optymalnie dobrane rozmiary oraz funkcjonalność naszych profili pozwalają na szerokie możliwości ich zastosowania. Nasi specjaliści zadbali o każdy detal, by zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości.

Profile nawierzchniowe i wpustowe

Seria profili o szerokim spektrum zastosowania – w ścianach, meblach, krawędziach blatów lub oświetleniu schodowym.

Profile wpustowe używane są w aplikacjach, w których wykonany został odpowiedni frez lub otwór, w związku z czym często stosowane są w charakterze dekoracyjnym. Montaż wpustowy umożliwia bowiem całkowite zamaskowanie i zlicowanie profilu z powierzchnią montażową, dzięki czemu całość instalacji oświetleniowej prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

Profile nawierzchniowe montowane są bez konieczności wykonywania frezów lub specjalnych otworów – najczęściej przy użyciu wkrętów, kleju montażowego, taśmy dwustronnej lub dedykowanych uchwytów. Idealnie sprawdzają się w sytuacjach, gdy możliwe jest zamontowanie profilu w niewidocznym miejscu, bez konieczności znaczącego naruszania powierzchni montażowej.

Profile kątowe

Seria profili o zastosowaniu zarówno dekoracyjnym, jak i stricte oświetleniowym – w gablotach, witrynach sklepowych, wnękach, meblach i oświetleniu kuchennym. Ich konstrukcja umożliwia ukierunkowanie strumienia świetlnego, dla uzyskania pożądanego efektu, a wraz z odpowiednio dobranymi kloszami pozwala na uzyskanie odpowiedniego wytłumienia, rozproszenia lub skupienia światła LED.

Profile do szkła i profile specjalne

Profile aluminiowe

W naszej ofercie znajdują się również profile do szkła i profile specjalne. Znajdują one zastosowanie w nietypowych aplikacjach, w których wykorzystanie klasycznych profili aluminiowych bywa utrudnione. W przypadku profili do szkła do takich instalacji należą między innymi podświetlenia szklanych półek lub grawerów na płaszczyźnie szyby. Z kolei profile specjalne z powodzeniem mogą być używane jako uchwyty lub drążki, pełnić funkcję radiatora lub oświetlenia przyschodowego, a także sprawdzają się jako profile wielokierunkowe lub do zastosowań giętych.

Jeśli sądzisz, że klasyczne profile aluminiowe mogą nie sprawdzić się w Twoim projekcie – skontaktuj się z nami. Opiekun handlowy przedstawi Ci pełną ofertę profili do nietypowych zastosowań i pomoże Ci znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

W czym możemy Ci pomóc?
Daj znać, a napiszemy do Ciebie lub zadzwonimy – jak wolisz!

    ODEZWIJ SIĘ DO NAS