Centrala i magazyn

Siedziba główna oraz magazyn centralny firmy Art Neon Lighting znajdują się w Skawinie, przy ul. rtm. W. Pileckiego 2. Zapraszamy do kontaktu w dni powszednie w godzinach 8:00-16:00 oraz kierowanie korespondencji elektronicznej pod wskazany poniżej adres e-mail. W naszej siedzibie można również odebrać zamówienia złożone za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego BERGMEN®, po wcześniejszym wyborze tej opcji podczas składania zamówienia.

null

Centrala i salony firmowe

null

Punkty partnerskie

null

Kanały dystrybucji

Showroom - Kraków

ul. Zakopiańska 85, 30-418 Kraków, Polska
+48 12 665 40 50
+48 690 588 705 – Piotr Kuśnierczyk – Kierownik Salonu Sprzedaży
+48 509 663 104 – Paweł Nasfeter
kontakt@bergmen.pl
pon.-pt. 9:00-17:00 (UTC+01:00, CEST)
sob. zamknięte od 01.07.2019 do 31.08.2019 09:00-14:00 (UTC+01:00, CEST)

więcej

Salon firmowy - Warszawa

ul. W. Przanowskiego 83, 01-457 Warszawa, Polska
+48 22 837 85 82
warszawa@artneon.pl
pon.-pt. 9:00-17:00 (UTC+01:00, CEST)

Punkt obsługi klienta hurtowego

więcej

Dział Eksportu

kraje niemieckojęzyczne / deutschsprachige Länder

Aurelian Sienkiewicz
Team Leader
+48 508 790 099
aurelian@bergmen.pl

Konrad Baszczyk
Export Specialist
+48 512 792 496
konrad@bergmen.pl

Europa

Joanna Kuźma
Team Leader
+48 668 372 698
joanna.kuzma@bergmen.pl

Justyna Kobylarczyk
Export Specialist
+48 519 570 052
justyna@bergmen.pl

Oleg Krylov
Export Specialist
+48 502 344 298
oleg@bergmen.pl

Ewelina Antczak
Export Specialist
+48 690 588 703
ewelina@bergmen.pl

Dział Zakupów

Wiktoria Malak
Kierownik Działu Zakupów
+48 509 678 850
wiktoria@artneon.pl

Sylwia Chodacka
Kierownik Produktu Lighting
+48 518 225 771
sylwia@artneon.pl

Dział Marketingu

Iwona Gasińska
Specjalista ds. Marketingu i Promocji
+48 502 420 958
iwona.gasinska@bergmen.pl

Logistyka i Transport

Kontrola Jakości

Dział Rozwoju i Produkcji

Mirosław Tomana
Kierownik ds. Zarządzania Rozwojem i Produkcją
+48 517 133 542
miroslaw.tomana@artneon.pl

Rozwój Kanału E-commerce