Projekty oświetleniowe LED

Posiadamy własny Dział Projektowania Oświetlenia i Rozwoju Produktu, w którym nasi projektanci i eksperci od wdrażania innowacyjnych rozwiązań, na bieżąco badają potrzeby rynku oraz świadczą usługi doradcze i projektowe.

Z powodzeniem przystępujemy do licznych przetargów na dostarczanie profesjonalnych rozwiązań iluminacyjnych, tworząc gotowe projekty w specjalistycznej aplikacji planowania oświetlenia DIALux oraz programie AutoCAD.

Wykonujemy również obliczenia natężenia oświetlenia podstawowego oraz awaryjnego, zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami oświetleniowymi. Przygotowujemy również autorskie projekty produktów niestandardowych takich jak: specjalistyczne profile aluminiowe, ramy kasetonowe czy akcesoria montażowe do oświetlenia, a także oferujemy pełne wsparcie merytoryczne naszego działu technicznego przy każdym zleceniu oraz pełny serwis po sprzedażowy i pogwarancyjny.

Abyśmy mogli przygotować dla Państwa projekt możliwie jak najszybciej, prosimy o przygotowanie w miarę możliwości takich materiałów jak:
– plany w formacie .DWG,
– opis techniczny dostępnej instalacji elektrycznej,
– opis wymagań inwestora co do natężeń oświetlenia, jeżeli są niestandardowe.

autocad

Napisz, jak możemy Ci pomóc i zamów darmowy projekt oświetlenia