Dla reklamy

Moduły LED

Moduły LED marki BERGMEN® są produktami kierowanymi głównie do branży producentów reklam. Przeznaczone są do podświetleń wszelkich form przestrzennych, a zróżnicowana oferta zarówno modelowa jak i kolorystyczna, umożliwia podświetlenia nawet najbardziej skomplikowanych elementów reklamy świetlnej a także zastosowanie ich jako źródeł światła przy produkcji mebli, zabudów targowych i iluminacji architektonicznych.

Taśmy LED

Taśmy LED BERGMEN® są źródłami światła o bardzo szerokim zastosowaniu. Występują w wielu barwach światła białego oraz kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym oraz w wersji RGB z możliwością zmiany kolorów w obrębie tej palety. Oferta taśm LED BERGMEN® obejmuje zarówno modele profesjonalne, jak i ekonomiczne, a szerokie spektrum zastosowania czyni je uniwersalnym źródłem światła do wielu aplikacji.

Neon Flex

BERGMEN® LED Neon Flex to innowacyjny system oświetlenia wykonany w energooszczędnej technologii LED. Jego giętka, silikonowa konstrukcja oraz jednolita barwa światła, sprawia, że Neon Flex stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych, często bardzo drogich i nieekonomicznych w użytkowaniu neonów. Jest niezastąpiony przy tworzeniu wymyślnych wzorów, napisów i logotypów. Neon Flex znajduje także szerokie zastosowanie w budownictwie, gdzie służy jako element funkcjonalny i dekoracyjny

Bergmen Profile Aluminiowe

Profile aluminiowe naszej produkcji zostały zaprojektowane, tak by w połączeniu z taśmami LED tworzyć idealną linię światła. Dzięki temu stają się eleganckim elementem oświetleniowym, które nadaje każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Optymalnie dobrane rozmiary oraz funkcjonalność naszych profili pozwalają na szerokie możliwości ich zastosowania. Nasi specjaliści zadbali o każdy detal, by zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości.

Gotowe systemy reklamowe

Kasetony oraz ramy OWZ podświetlane LED naszej produkcji, to gwarancja doskonałej prezentacji marki i produktu. Stanowią obecnie najpopularniejsze formy reklamowe z racji na zwiększoną widoczność przekazu po zmroku oraz łatwość wymiany grafiki w razie potrzeby. Sprawdź nasze gotowe systemy wystawiennicze, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Grupę elementów systemów reklamowych stanowią produkty będące zarówno komponentami jak i elementami komplementarnymi, wykorzystywanymi do tworzenia nośników reklamy (np. ram OWZ) oraz umożliwiającymi formowanie samodzielnych materiałów reklamowych takich jak kasetony, ekspozytory, szyldy, znaki itp. Część z nich może być również z powodzeniem wykorzystywana w branży meblowej oraz wystawienniczej.

Oświetlacze LED

Seria oświetlaczy LED to linia rekomendowana do iluminacji wszelkich powierzchni, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Poszczególne modele znajdują zastosowanie w wielu branżach – od reklamowej, przez wystawienniczą, po podświetlenia architektoniczne. Ich największym atutem jest zastosowanie wysokiej jakości diod i markowych zasilaczy, które gwarantują doskonałe parametry świetlne i długą żywotność.

Otoki LED

Konturowo-krawędziowy system LED, dedykowany do podświetleń stacji benzynowych i realizacji architektonicznych, będący idealnym zamiennikiem klasycznych neonów. Wysoki stopień ochrony IP, pełna paleta barw i szeroka gama dostępnych akcesoriów, pozwalają na budowę dowolnych form liniowych w miejscach narażonych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Sterowniki LED

Szeroka gama kontrolerów i urządzeń modyfikujących strumień świetlny lub umożliwiających zarządzanie barwą, pozwalając na poszerzenie spektrum zastosowania obsługiwanych produktów. Wszystkie elementy systemu zostały zaprojektowane w sposób zapewniający najwyższy komfort i łatwość obsługi.

Zasilacze do LED

Marka BERGMEN® to niekwestionowany lider zasilania w branży producentów reklam. W bogatej ofercie zasilaczy znajdują się zarówno modele profesjonalne, produkowane z najwyższej jakości komponentów i wyposażone w szereg zabezpieczeń oraz serie ekonomiczne, bazujące na tańszych, ale nadal niezawodnych rozwiązaniach, gwarantujących stabilną, bezpieczną pracę w różnych warunkach.