Moduły LED

Moduły LED marki BERGMEN® są produktami kierowanymi głównie do branży producentów reklam. Przeznaczone są do podświetleń wszelkich form przestrzennych, a zróżnicowana oferta zarówno modelowa jak i kolorystyczna, umożliwia podświetlenia nawet najbardziej skomplikowanych elementów reklamy świetlnej a także zastosowanie ich jako źródeł światła przy produkcji mebli, zabudów targowych i iluminacji architektonicznych.

Taśmy LED

Taśmy LED BERGMEN® są źródłami światła o bardzo szerokim zastosowaniu. Występują w wielu barwach światła białego oraz kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym oraz w wersji RGB z możliwością zmiany kolorów w obrębie tej palety. Oferta taśm LED BERGMEN® obejmuje zarówno modele profesjonalne, jak i ekonomiczne, a szerokie spektrum zastosowania czyni je uniwersalnym źródłem światła do wielu aplikacji.

Grupa aluminiowych systemów wystawienniczych w formie podświetlanych ram zatrzaskowych, do efektownej prezentacji plakatów reklamowych oraz profili i akcesoriów przeznaczonych do budowy podświetlanych kasetonów z licem napinanym – zarówno jedno- jak i dwustronnych.

Grupę materiałów z tworzyw sztucznych stanowią produkty będące zarówno komponentami jak i elementami komplementarnymi, wykorzystywanymi do tworzenia nośników reklamy (np. ram OWZ) oraz umożliwiającymi formowanie samodzielnych materiałów reklamowych takich jak kasetony, ekspozytory, szyldy, znaki itp. Część z nich może być również z powodzeniem wykorzystywana w branży meblowej oraz wystawienniczej.

Light-Edge 55

Konturowo-krawędziowy system LED, dedykowany do podświetleń stacji benzynowych i realizacji architektonicznych, będący idealnym zamiennikiem klasycznych neonów. Wysoki stopień ochrony IP, pełna paleta barw i szeroka gama dostępnych akcesoriów, pozwalają na budowę dowolnych form liniowych w miejscach narażonych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Oświetlacze LED

Seria oświetlaczy LED to linia rekomendowana do iluminacji wszelkich powierzchni, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Poszczególne modele znajdują zastosowanie w wielu branżach – od reklamowej, przez wystawienniczą, po podświetlenia architektoniczne. Ich największym atutem jest zastosowanie wysokiej jakości diod i markowych zasilaczy, które gwarantują doskonałe parametry świetlne i długą żywotność.

Zasilacze do LED

Marka BERGMEN® to niekwestionowany lider zasilania w branży producentów reklam. W bogatej ofercie zasilaczy znajdują się zarówno modele profesjonalne, produkowane z najwyższej jakości komponentów i wyposażone w szereg zabezpieczeń oraz serie ekonomiczne, bazujące na tańszych, ale nadal niezawodnych rozwiązaniach, gwarantujących stabilną, bezpieczną pracę w różnych warunkach.

Sterowniki, ściemniacze, czujniki led

Szeroka gama kontrolerów i urządzeń modyfikujących strumień świetlny lub umożliwiających zarządzanie barwą, pozwalając na poszerzenie spektrum zastosowania obsługiwanych produktów. Wszystkie elementy systemu zostały zaprojektowane w sposób zapewniający najwyższy komfort i łatwość obsługi.