Profile-aluminiowe-LED

Własna produkcja daje nam pewność, że otrzymasz najwyższej jakości profil aluminiowy, idealnie dopasowany do taśm LED, dlatego z dumą przedstawiamy naszą nową markę

Bergmen Aluminium

Profile aluminiowe własnej produkcji zostały zaprojektowane, tak by w połączeniu z taśmami LED tworzyć idealną linię światła. Dzięki temu stają się eleganckim elementem oświetleniowym, które nadaje każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Optymalnie dobrane rozmiary oraz funkcjonalność naszych profili pozwalają na szerokie możliwości ich zastosowania. Nasi specjaliści zadbali o każdy detal, by zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości.

Poznaj profile do taśm LED, które dają pewność najlepszego wyboru.

Wybierz rodzaj profili do taśm LED

Profile nawierzchnioweProfile wpustoweProfile kątoweProfile do szkłaProfile specjalne

Profile nawierzchniowe

Seria profili nawierzchniowych do zabudowy w ścianach, meblach, krawędziach blatów pozwalających na uzyskanie dekoracyjno-użytkowego efektu w każdym wnętrzu.

Profile wpustowe

Seria profili do wbudowania m.in.: w ściany, meble, krawędzie blatów, pozwalające na uzyskanie dekoracyjno-użytkowego efektu w każdym wnętrzu.

Profile kątowe

Modele dekoracyjne przeznaczone do instalacji kątowych w pomieszczeniach lub wnętrzach meblowych. Różny kąt nachylenia w zależności od potrzeb.

Profile do szkła

Seria modeli przeznaczonych do instalacji na szkle: do podświetleń krawędzi półek szklanych bądź graweru na płaszczyźnie szyby.

Profile specjalne

Modele o różnych przekrojach do nietypowych zastosowań: profile wielokierunkowe, pełniące funkcje uchwytów i drążków, funkcje radiatora czy do zastosowań giętych.