panele led

Panele LED są idealną alternatywą dla tradycyjnych opraw rastrowych – wysokowydajne diody LED i najwyższej jakości komponenty, zapewniają równomierne rozproszenie światła na całej powierzchni panelu. Dzięki ultra cienkiej, ergonomicznej konstrukcji i wysokiej skuteczności świetlnej jest to doskonałe rozwiązanie do wielu pomieszczeń – biur, gabinetów lekarskich czy ciągów komunikacyjnych.

plafony led

Plafony LED to grupa produktów o uniwersalnym zastosowaniu zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach budynków. Reprezentuje ją kilka serii zróżnicowanych pod względem przeznaczenia, funkcji oraz ceny – dedykowanych zarówno dla projektów inwestycyjnych wymagających wysokich parametrów świetlnych i wieloletnich gwarancji, jak i ekonomicznych rozwiązań bazujących na atrakcyjnej cenie.

oprawy liniowe led

Grupa uniwersalnych produktów stanowiących odpowiedź na potrzeby deweloperów i instalatorów powierzchni sklepowych, magazynowych, biurowych czy miejsc użyteczności publicznej. Szeroki wybór długości i mocy, bardzo dobre parametry świetlne, najwyższej jakości komponenty i komplet badań fotometrycznych, gwarantują maksymalną satysfakcję z zakupu i użytkowania.

oprawy sufitowe led

Oprawy sufitowe LED są grupą produktową o uniwersalnym zastosowaniu, najczęściej pełniącą rolę głównego oświetlenia w pomieszczeniu. Marka BERGMEN® oferuje kilka linii produktów, zarówno profesjonalnych, dedykowanych do zastosowań projektowych, jak i ekonomicznych. Bez względu na wybór modelu, wszystkie z nich cechują najwyższą jakość, stabilne właściwości świetlne oraz nowoczesny design.

Oprawki bez źródła światła

Grupa produktów zapewniająca idealne wykończenie każdego wnętrza. Ozdobne, aluminiowe oprawki kompatybilne z najpopularniejszymi źródłami światła, są zróżnicowane pod względem koloru, designu i zastosowania. Poza seriami tradycyjnymi, w ofercie znajdują się również oprawki o podwyższonej pyło- i wodoszczelności. Dodatkowym atutem serii jest szybki montaż oraz stała dostępność dedykowanych źródeł.

oprawy na szynoprzewody LED

Oprawy LED na szynoprzewody to propozycja kierowana głównie do sektora retail i projektantów wnętrz, obejmująca oprawy o nowoczesnym designie oraz szerokiej rozpiętości mocy i parametrów świetlnych. Wszystkie produkty cechuje obecność markowych komponentów o długiej żywotności, a także wysokiej jakości obudów doskonale odprowadzających ciepło, co zapewnia bezawaryjną pracę przez lata.

Oprawy meblowe LED

Seria produktów o szerokiej funkcjonalności i walorach zarówno użytkowych jak i dekoracyjnych. Obejmuje ona profesjonalne grupy opraw LED dedykowanych do producentów mebli, projektantów wnętrz i klientów ceniących design i nowoczesne rozwiązania do podświetleń powierzchni użytkowych w mieszkaniach. Bardzo dobre parametry świetlne, energooszczędność i szybkość montażu, to podstawowe zalety tej grupy produktowej.

Oprawy dekoracyjne wewnętrzne LED

Oprawy dekoracyjne marki BERGMEN® to produkty dedykowane do podświetleń schodów, elewacji oraz elementów architektonicznych. Poza możliwością indywidualnej konfiguracji, charakteryzują się rozbudowaną funkcjonalnością, markowymi komponentami i estetycznym designem, dając możliwość stworzenia rozbudowanych systemów iluminacji powierzchni mieszkalnych.

Oprawy dekoracyjne zewnętrzne LED

Niezawodne serie opraw LED o charakterze zarówno dekoracyjnym, jak i użytkowym, przeznaczone głównie dla posiadaczy ogrodów, działek a także wykonawców i projektantów oświetlenia zewnętrznego. Nowoczesne i stylowe oprawy ogrodowe, elewacyjne i najazdowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami świetlnymi, obecnością markowych komponentów i długą żywotnością.

Taśmy LED

Taśmy LED BERGMEN® są źródłami światła o bardzo szerokim zastosowaniu. Występują w wielu barwach światła białego oraz kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym oraz w wersji RGB z możliwością zmiany kolorów w obrębie tej palety. Oferta taśm LED BERGMEN® obejmuje zarówno modele profesjonalne, jak i ekonomiczne, a szerokie spektrum zastosowania czyni je uniwersalnym źródłem światła do wielu aplikacji.

Zasilacze do LED

Marka BERGMEN® to niekwestionowany lider zasilania w branży producentów reklam. W bogatej ofercie zasilaczy znajdują się zarówno modele profesjonalne, produkowane z najwyższej jakości komponentów i wyposażone w szereg zabezpieczeń oraz serie ekonomiczne, bazujące na tańszych, ale nadal niezawodnych rozwiązaniach, gwarantujących stabilną, bezpieczną pracę w różnych warunkach.

Oświetlacze LED

Seria oświetlaczy LED to linia rekomendowana do iluminacji wszelkich powierzchni, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Poszczególne modele znajdują zastosowanie w wielu branżach – od reklamowej, przez wystawienniczą, po podświetlenia architektoniczne. Ich największym atutem jest zastosowanie wysokiej jakości diod i markowych zasilaczy, które gwarantują doskonałe parametry świetlne i długą żywotność.

Oprawy uliczne LED

Oprawy LED uliczne i parkowe to seria profesjonalnych produktów, które marka BERGMEN® przygotowała na potrzeby dużych projektów, przetargów, czy realizacji deweloperskich. Doskonałe parametry świetlne, markowe komponenty, obecność wymaganej dokumentacji fotometrycznej i unikatowe wzornictwo, dają pewność trafnej odpowiedzi na nawet najwyżej stawiane wymagania projektowe.

Oprawy przemysłowe LED

Oprawy przemysłowo-halowe marki BERGMEN® to seria wysokowydajnych produktów dedykowanych do podświetleń dużych powierzchni magazynowych, sklepowych, hal produkcyjnych, sportowych, parkingów, stacji benzynowych i innych wymagających przestrzeni przemysłowych. Serie te cechują najwyższej jakości komponenty, doskonałe parametry świetlne, szerokie spektrum mocy oraz idealny balans pomiędzy ceną a jakością.

żarówki led

Źródła światła LED marki BERGMEN® to grupa bezpośrednich zamienników tradycyjnych źródeł światła – lamp żarowych, halogenowych, fluorescencyjnych i energooszczędnych. Produkty te cechują się bardzo niskim poborem energii w porównaniu do ich poprzedników, przy zapewnieniu równie wysokiego strumienia świetlnego, szerokiego zakresu temperatur barwowych i długiej żywotności.