Oprawy LED

Panele LED są idealną alternatywą dla tradycyjnych opraw rastrowych – wysokowydajne diody LED i najwyższej jakości komponenty, zapewniają równomierne rozproszenie światła na całej powierzchni panelu. Dzięki ultra cienkiej, ergonomicznej konstrukcji i wysokiej skuteczności świetlnej jest to doskonałe rozwiązanie do wielu pomieszczeń – biur, gabinetów lekarskich czy ciągów komunikacyjnych.

Plafony LED

Plafony LED to grupa produktów o uniwersalnym zastosowaniu zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach budynków. Reprezentuje ją kilka serii zróżnicowanych pod względem przeznaczenia, funkcji oraz ceny – dedykowanych zarówno dla projektów inwestycyjnych wymagających wysokich parametrów świetlnych i wieloletnich gwarancji, jak i ekonomicznych rozwiązań bazujących na atrakcyjnej cenie.

Oprawy LED liniowe

Grupa uniwersalnych produktów stanowiących odpowiedź na potrzeby deweloperów i instalatorów powierzchni sklepowych, magazynowych, biurowych czy miejsc użyteczności publicznej. Szeroki wybór długości i mocy, bardzo dobre parametry świetlne, najwyższej jakości komponenty i komplet badań fotometrycznych, gwarantują maksymalną satysfakcję z zakupu i użytkowania.

Oprawy sufitowe LED

Oprawy sufitowe LED są grupą produktową o uniwersalnym zastosowaniu, najczęściej pełniącą rolę głównego oświetlenia w pomieszczeniu. Marka BERGMEN® oferuje kilka linii produktów, zarówno profesjonalnych, dedykowanych do zastosowań projektowych, jak i ekonomicznych. Bez względu na wybór modelu, wszystkie z nich cechują najwyższą jakość, stabilne właściwości świetlne oraz nowoczesny design.

Oprawy LED na szynoprzewody

Oprawy LED na szynoprzewody to propozycja kierowana głównie do sektora retail i projektantów wnętrz, obejmująca oprawy o nowoczesnym designie oraz szerokiej rozpiętości mocy i parametrów świetlnych. Wszystkie produkty cechuje obecność markowych komponentów o długiej żywotności, a także wysokiej jakości obudów doskonale odprowadzających ciepło, co zapewnia bezawaryjną pracę przez lata.

Oprawy LED meblowe

Seria produktów o szerokiej funkcjonalności i walorach zarówno użytkowych jak i dekoracyjnych. Obejmuje ona profesjonalne grupy opraw LED dedykowanych do producentów mebli, projektantów wnętrz i klientów ceniących design i nowoczesne rozwiązania do podświetleń powierzchni użytkowych w mieszkaniach. Bardzo dobre parametry świetlne, energooszczędność i szybkość montażu, to podstawowe zalety tej grupy produktowej.

Oprawy LED dekoracyjne wewnętrzne

Oprawy dekoracyjne marki BERGMEN® to produkty dedykowane do podświetleń schodów, elewacji oraz elementów architektonicznych. Poza możliwością indywidualnej konfiguracji, charakteryzują się rozbudowaną funkcjonalnością, markowymi komponentami i estetycznym designem, dając możliwość stworzenia rozbudowanych systemów iluminacji powierzchni mieszkalnych.

Oprawy LED dekoracyjne zewnętrzne

Niezawodne serie opraw LED o charakterze zarówno dekoracyjnym, jak i użytkowym, przeznaczone głównie dla posiadaczy ogrodów, działek a także wykonawców i projektantów oświetlenia zewnętrznego. Nowoczesne i stylowe oprawy ogrodowe, elewacyjne i najazdowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami świetlnymi, obecnością markowych komponentów i długą żywotnością.