Bergmen

Jako firma zawsze jesteśmy otwarci na ciekawe propozycje, pomysły i współprace biznesowe. Wierzymy, że dobra marka to nie tylko wysoka jakość produktów i pełne szacunku podejście do klienta, ale także wiarygodny, sprawdzony i rzetelny partner w biznesie.

Dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z ludźmi, którzy wyznają podobne wartości i proponujemy różne ścieżki do jej realizacji:
• dystrybutora produktów ofertowych,
• dystrybutora profili aluminiowych.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi Opiekunami Handlowymi, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą znaleźć rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Bergmen Showroom Warszawa

W dostarczaniu na polski i światowy rynek produktów oświetleniowych LED mamy ponad 20 lat doświadczenia. Oferujemy własne projekty i rozwiązania, które na przestrzeni czasu nasi inżynierowie wypracowali w odpowiedzi na potrzeby klientów – i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Dlatego zostanie dystrybutorem Bergmen® zapewni Ci pewność produktów i sprawdzonego partnera w biznesie.

Zasobnik na profile aluminiowe

Pod marką Bergmen® Aluminium stworzyliśmy własną serię aluminiowych profili do taśm LED. Wszystkie projekty powstały na kanwie naszego doświadczenia w tworzeniu udanego połączenia profilu ze źródłem światła. Dlatego z pełnym przekonaniem możemy Cię zaprosić do zostania dystrybutorem naszych produktów aluminiowych – to sprawdzone i świetnie przyjmowane na rynku projekty.

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

W czym możemy Ci pomóc?
Daj znać, a napiszemy do Ciebie lub zadzwonimy – jak wolisz!

    ODEZWIJ SIĘ DO NAS